Maďarsko

Odporúčame

Maďarsko na Booking.com
Partnerský rezervačný systém - top poskytovatel ubytovanie vo svete online.
Maďarsko na Wikipedia
Informácie na internetovej encyklopedii Wikipedia.

Ubytovanie v Budapešti - hotely online

Široká ponuka hotelov v destinácii Budapešť a po celom svete, lacné ceny ubytovania bez rezervačných poplatkov, spoľahlivý rezervačný systém (od popredného svetového poskytovateľa ubytovania online), množstvo informácií o každom hoteli vrátane nezávislých recenzií hotelov – to všetko nájdte na Nethotely.sk Zariadenie vášho pobytu v Budapešti nemôže byť jednoduchšie. Celá vaša rezervácia hotela v Budapešti prebieha online – od jednoduchého a užívateľsky prehľadného rezervačného formulára až po platbu kartou online na zabezpečenom serveri. Na email obdržíte potvrdenie vašej rezervácie (ktoré si vezmete na pobyt so sebou) a všetko je hotové rýchlo, spoľahlivo a bez starostí.

Budapešť

Budapešť

Budapešť je hlavné kultúrne a hospodárske meste Maďarska, ležiace na dvoch brehoch rieky Dunaj v celkovej dĺžke 28 m. Dunaj rozdelil mesto na niekoľko ostrovov a predovšetkým na dve úplne odlišné časti - Pešť (ľavý breh) a Budín (pravý breh). Členenie Budapešti je ďalej roztrúsene do 23. obvodov s označením rímskymi číslicami, ktoré začínajú od centra smerom ďalej k okrajovým častiam. Najdôležitejším ťahákom sú liečivé termálne pramene, vďaka ktorým do Budapešti prichádza niekoľko tísíc návštevníkov, nájdete ich tu totiž cez stovku. Vyskúšať môžete na vlastnej koži osvedčené kúpeľné komplexy napr. Gellért, Zdravotné kúpele Rudas, Turecké kúpele Király, Széchenyiho kúpele.

Do Budapešti sa môžete najrýchlejšie dopraviť leteckou dopravou, ďalej tiež vlakovou, autobusovou alebo po vlastnej trase automobilom. Počasie je kontinentálne, stredoeurópske s priemernými teplotami v lete okolo 22°C, zimy sú mierne a pohybujú sa okolo nuly.

Ostatné hotely zo štátu Maďarsko


Odporúčame

Maďarsko na Booking.com
Partnerský rezervačný systém - top poskytovatel ubytovanie vo svete online.
Maďarsko na Wikipedia
Informácie na internetovej encyklopedii Wikipedia.