Turecko

Odporúčame

Turecko na Wikipedia
Viac informácií na internetovej encyklopédii.
Booking.com
Turecko - ubytovanie online cez predný svetový online rezervačný systém.

Ubytovanie v Istanbulu - hotely online

Veľký výber hotelov v Istanbule za najlepšie ceny bez zbytočných poplatkov už hľadať nemusíte. Hotely po celom svete vám ponúkame na tomto portáli prostredníctvom dodávateľa online ponuky ubytovania – popredného svetového rezervačného systému Booking.com. Medzi detailnými informáciami o jednotlivých hoteloch v Poľsku nechýba ani obsiahly popis hotelov a lokalít s mapkami najdôležitejších častí. Ďalej sú k dispozícii nezávislé názory od ďalších cestovateľov, ktoré vám môžu pomôcť v rozhodovaní. Potom vás už čaká len vyplnenie rezervačného formulára a doručenie jeho potvrdenia vo vašej pošte. Toto potvrdenie slúži ako poukaz objednania ubytovania v hoteli, preto si ho vezmite so sebou. Uhradenie ceny ubytovania v Istanbule z vášho platobného účtu prebieha až po dokončení pobytu, platíte teda za výkon, nie vopred.

Istanbul

Istanbul

Rozloženie tureckého Istanbulu je neobvyklé, pretože sa nachádza na dvoch kontinentoch-medzi Európou a Áziou, rozdelený Bosporskou úžinou, História Istanbulu vyniesla hneď niekoľko názvov: Konstantinopol, Carihrad a Byzanc. Spoločne s rozdielnymi názvami sa tu mihali i iné kultúry-Rimania a Osmania. Oba národy tu zanechali svoju vyrytú stopu, ktorú stretnete za každým rohom.

Najpríjemnejším a najrýchlejším spôsobom dopravy do Istanbulu je letecká doprava, sú tu dve medzinárodné letiská- Atatürk Hava Limani a Sabiha Gokcen. Už za 3 hodiny letu ste na mieste. K obľúbeným tureckým aktivitám patria kúpele hammam, vystúpenie brušných tanečníc, trhové bazáry alebo nočná plavba cez Bospor.

Ostatné hotely zo štátu Turecko


Odporúčame

Turecko na Wikipedia
Viac informácií na internetovej encyklopédii.
Booking.com
Turecko - ubytovanie online cez predný svetový online rezervačný systém.